Nazwa firmy i produktów Cedrob

Cedrob – to nazwa firmy i produktów Zakładów Drobiarskich Cedrob Sp. z o.o. z siedzibą w Ciechanowie. Firma zajmuję się hodowlą piskląt oraz przetwórstwem i produkcją wędlin drobiowych.

Nazwa firmy i produktów

Wszystkie wyroby sprzedawane są pod marką Cedrob. Nazwa firmy i produktów jest tożsama. Nazwa Cedrob to kontaminacja, morfem Ce – pochodzi od Ciechanów, Drob – od drobiarskie.

W 1993 roku uruchomiono też własna rzeźnię, w miejscu dawnej jajczarni – punktu skupu i segregacji jaj spożywczych. W 2006 roku Cedrob posiada także najnowocześniejszą i największą w Polsce Wytwórnię Pasz w Gumowie.

Nazwa firmy i produktów Cedrob to Polska marka i często przypomina o polskich tradycjach. Co roku firma ogłasza konkurs dla dzieci na najlepiej wykonaną palmę wielkanocną.

Cedrob - nazwa firmy i produktów

Cedrob – nazwa firmy i produktów

Wyroby oznaczone marką Cedrob posiadają certyfikaty jakości: PN-EN ISO 9001:2009 dla Wytwórni Pasz oraz Wylęgarni piskląt Skarżynek i Pawłowo – w zakresie produkcji i sprzedaży piskląt jednodniowych kurzych mięsnych, a także dla produkcji i wylęgarni piskląt gęsich. Nazwa firmy i produktów drobiarskich Cedrob jest jedna z najbardziej znanych marek w Polsce.

Dodaj komentarz

WordPress SEO