Marka odzieżowa Camaieu

Camaieu – to marka odzieżowa dla kobiet. Stworzona we Francji, a odzież oznakowana marką Camaieu miała spełniać wszystkie oczekiwania kobiet w wieku od 20 do 40 lat.

Codzienna marka odzieżowa

To ubrania typu pret-a-porter, czyli do noszenia na co dzień, do pracy, na weekend i na wieczór. Ubrania Camaieu przeznaczone są dla kobiet z fantazją i oczekujących oryginalnych rozwiązań modowych. Pierwsze sklepy z odzieżą francuską marki Camaieu pojawiły się w Polsce w 2000 roku.

Francuska marka odzieżowa Camaieu

Francuska marka odzieżowa Camaieu

Rynek a marka odzieżowa Camaieu

Marka odzieżowa Camaieu sprzedaje swoje ubranie w wielu krajach Europy. W jej kolekcji znajdują się sukienki, bluzki, bolerka, tuniki, swetry, spodnie, spódnice, płaszcze. także bardzo zróżnicowana i ciekawa galanteria i dodatki

Marka odzieżowa przyjęła nazwę od techniki plastycznej

Marka odzieżowa ma swoją nazwę od techniki plastycznej. Camaïeu jest techniką, która wykorzystuje dwa lub trzy odcienie jednego koloru, inne niż szare, aby utworzyć monochromatyczny obraz.

Każda marka odzieżowa działa na bardzo konkurencyjnym rynku.  Dlatego obserwujemy tak dużą dbałość o wizerunek i wyróżnienie rynkowe. Nie chodzi tylko o to aby marka była inna, ale aby pozytywnie wyróżniała się na rynku. Wizerunek to sposób w jaki marka jest postrzegana. Zarządzanie wizerunkiem to stałe doskonalenie wyróżnienia. Mara odzieżowa nie może upodobnić się do innej marki – to warunek budowania pozycji konkurencyjnej.

Dodaj komentarz

WordPress SEO