Jakość na rynku mebli – Brand Kler.

Kler to brand mebli. Piotr Kler założył warsztat rzemieślniczy w 1973 roku. Firma rosła, z małego warsztatu rzemieślniczego przekształciła się w przedsiębiorstwo produkującą renomowane meble wypoczynkowe.

Brand Kler – polska marka o międzynarodowym wizerunku

Nazwa firmy i brand pochodzą od nazwiska założyciela, prezesa i głównego projektanta. Firmy nazwane od nazwiska są zobowiązaniem, osobistą gwarancją jakości wykonania.

Brand mebli Kler ma ugruntowaną pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Dystrybucja odbywa się przez sieć salonów firmowych. Drugim kanałem dystrybucji są salony współpracujące na zasadach franchisingu.

Poza granicami brand mebli KLER dostępna jest w Europie w Czechach, na Węgrzech, Chorwacji, Danii, Hiszpanii, Holandii, Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie, Kanadzie, Francji, Rosji, Rumunii. Kanapy, sofy i fotele marki znane są także w Stanach Zjednoczonych, Mołdawii, Kazachstanie, Izraelu i Japonii.

Brand meblowy Kler

Brand meblowy Kler

Brand od nazwiska a reputacja marki

Nazwa od nazwiska niesie za sobą zarówno szanse jak i ograniczenia. Nazwisko Kler ma międzynarodowy wydźwięk, jest krótkie i łatwe do wymówienia. Nikt chyba nie kojarzy nazwiska ani marki z duchowieństwo zwanym także klerem (łac. clerus z gr. kléros), czyli kapłanami określonego kościoła. Doskonale sprawdza się jako brand mebli.

Dodaj komentarz

WordPress SEO