Historia marki Buderus.

Historia marki Buderus. Marka, która pochodzi od nazwiska założyciela firmy Johanna Wilhelma Buderus w 1731r.

Historia marki

Marka łączy tradycję z najnowszymi procesami technologicznymi. Historia marki zaczyna się 14 marca 1731, kiedy to założono przedsiębiorstwo rodzinne. Trówca jego był Johann Wilhelm Buderus I. Pochodził z Myśliborza – dzisiejsze województwo lubuskie. Zaczęło sie od wydzierżawienie huty żelaza w Laubach (Górna Hesja). Na początku zakład z wielkim piecem na węgiel drzewny wytwarzał odlewy i surówkę.

Historia marki łączy się z inna znaną marką. Marka Buderus należy do Grupy Bosch Thermotechnik GmbH, największego w Europie producenta systemów grzewczych. Marką Buderus określa się stojące, wiszące, konwencjonalne i kondensacyjne kotły grzewcze na olej i na gaz oraz urządzenia i systemy wykorzystujące energie odnawialna (kolektory słoneczne, pompy ciepła. W ofercie Buderusa znaleźć można również systemy regulacji, grzejniki, wyposażenie kotłowni i ogrzewanie podłogowe.

Hasło wiodące marki Buderus to: Ciepło jest naszym żywiołem!

Buderus to wiodący na świecie producent energooszczędnych i przyjaznych środowisku systemów ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Marka Buderus od pokoleń jest gwarancją jakości i konsekwentnego rozwoju technologicznego. Buderus wspiera swoich klientów w trakcie procesu projektowania oraz wykonania instalacji grzewczych. Wykwalifikowana kadra inżynierska służy Państwu doświadczeniem i fachową poradą.

Historia marki Buderus

Historia marki Buderus

Historia marki w Polsce

Buderus działa w Polsce przez sieć 11 oddziałów wedle zasady „jesteśmy zawsze blisko klienta, a jego zadowolenie jest naszym priorytetem”. Buderus to dostawca gwarantujący jakość, trwałość, niezawodność i doświadczenie. Historia marki to stałe rozszerzanie oferty. Obecnie marka dostarcza swoim klientom kompleksową ofertę systemów grzewczych. Są to urządzenia stojące, wiszące, konwencjonalne i kondensacyjne kotły grzewcze na olej i gaz, jak i systemy wykorzystujące energię odnawialną – kolektory słoneczne, pompy ciepła i kotły grzewcze na biomasę.

Dodaj komentarz

WordPress SEO