Brand Lasocki. Submarka Young i Casual.

Lasocki – to najbardziej znany brand obuwia oferowana przez salony obuwnicze CCC. Jest to znany brand o długiej tradycji, kierowany dotychczas wyłącznie do kobiet.

Brand a submarka

Marka ta określa obuwie eleganckie, wizytowe, jak i modele casualne w modnych fasonach i kolorach. Najważniejszym atrybutem butów Lasocki jest wysokiej jakości skóra, która gwarantuje trwałość i wysoką klasę.

Skórzany brand Lasocki, dostępny jest również dla mężczyzn. Opisuje go submarka Lasocki Casual for Men. Jej oferta kierowana jest do mężczyzn ceniących nieformalny styl i codzienną wygodę oraz duży wybór uniwersalnych i wygodnych butów.

Wprowadzona została także submarka dla młodzieży. Lasocki Young to obuwie skórzane przeznaczone dla starszych dzieci, które nie tylko jest trendy, ale też dba o zdrowie stóp i komfort chodzenia.

Polski brand obuwia Lasocki

Polski brand obuwia Lasocki

Brand Lasocki w grupie CCC

Grupa CCC, do której należy brand LASOCKI dba o pozytywny wizerunek swoich marek oferując bogatą i zróżnicowaną ofertę produktów skierowaną do szerokiego grona odbiorców. W okresie jednego roku firma proponuje ponad trzy tysiące wzorów w kolekcji wiosenno-letniej oraz jesienno-zimowej. Brand obuwniczy Lasocki sprzedawane jest w salonach firmowych CCC, oraz w sieci butików Lasocki.

Dodaj komentarz

WordPress SEO